نتایج جستجو برای عبارت :

فوق العاده هست حتما جوین بین

به نام اوی من و تو
 اگر به شما بگویند که یک جای فوق العاده زیبا یک گوشه از دنیا هست که حتما باید هرکسی تا زنده‌است آنجا را ببیند، یا اینکه بگویند یک کار جالب هست که باید تجربه اش کنید تا تازه متوجه شوید اصلا هیجان یعنی چی؟ و یا از یک حس ناب که قادر هست آرامش را به هرکسی هدیه کند، برایتان تعریف کنند؛ یا بشنوید یک مزه فوووووق العاده خاص هست که اگر نچشید انگار در این دنیا به با هیچ طعمی آشنا نشده اید
ادامه مطلب
خب
قبول نشدم
به همین تلخی

قبل از ازمون هیچ علاقه ای به قبول شدن یا قبول نشدن نداشتم. درواقع اصلا دلم نمیخواست برم و ازمون بدم. برام تفاوتی نداشت.
اما بعد از برگزاری ازمون نمیدونم چرا یهو قبول شدنم انقدر برام مهم شد و میتونم بگم تا حدودی شد بلیط بخت ازمایی.
یه راه در رو که میتونستم از شرایط فعلیم فرار کنم و یه پله بالاتر برم. نزدیکتر بشم به ارامش و امنیت. (این حس و بعد ازمون پیدا کردم)
که نشد. :)
خدایا شکرت. میدونم و مطمئنم حتما خیری توش هست.

پ.ن : ای
یه سایتی براتون معرفی می کنم فوق العاده هر ساعتی یه بار فاست میده بین 300 تا   1000 ساتوشی
1میلیون ساتوشی پرداختی داره و در ضمن لاتاری هم داره می تونین با لاتاری بخت خودتونا تست کنید 4ماهه سایت کار می کنه
همچنین می تونید با معرفی عضو تو مسابقه رفرال گیری هم شرکت کنید که جوایزش عالیه

https://freebitcoin.btcmining.best

دوستانیکه از طریق لینک من عضو بشن 50دوج کوین بهشون جداگانه جایزه میدم.

ای دی من تو اینستاگرام @khaalefer   و تلگرام

سلام* 

امروز دلم میخواد چشمام رو ببندم و فقط به مشکلاتم فکر کنم * 
چرا نه ؟ 
باید باهاشون روبه رو بشم * 
باید بفهمم مشکل از کجاست * 
باید جرئت کنم بهشون با دید باز نگاه کنم * 
آدم ها به این موضوع فکر نمیکنن که چیزی که اسمش رو گذاشتن مشکل ، میتونه فقط یه مسئله باشه * 
و اتفاقا مسئله ها قابل حل هستن * 
اگر از قضیه ی فیثاغورت نشه به زاویه ها و ضلع ها رسید، حتما حتما از قضیه ی تالس می شه...  
پس چرا آدما گاهی از حل مسئله فرار میکنن ؟ 
راستی شما چی ؟ 
م
وردپرس با تعداد بسیاری ویژگی های فوق العاده همراه است که همواره در حال تغییر هستند. به تعدادی از این ویژگی ها آنچنان که باید توجه نشده و کمی از دیدها پنهان باقی مانده اند. در این مقاله ۱۰ ویژگی  مخفی و فوق العاده وردپرس که احتمالا از وجود آنها آگاه نیستید را برای شما بیان می کنیم.

ادامه مطلب
سوال :  تبصره ۲ ماده ۶۸ چیست✅دو فوق العاده ایثارگری در قوانین وجود دارد. ۱- فوق العاده ایثارگری ماده ۵۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ۲- فوق‌العاده ایثارگری بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول هر کدام به شرح زیر است: ️ماده ۵۱ به جانبازان ۲۵ % و بالاتر غیر حالت اشتغال - آزادگان - فرندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون اخیرالتصویب️ بند ۲ ماده ۶۸ به رزمندگان - جانبازان - آزادگان -فرزندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون
مجلسی  مخمل فوق العاده شیکتنخور عالی سایز36 تا44 رنگ بندی فقط  سورمه ای  قیمت فقط ۳۸۰هزار☑️موجود در مزون
                          mezon_ternis@  
                  mezon_ternis_esfahan @

برای دیدن مدلهای بیشتر وارد کانال تلگرام و اینستگرام ما شوید 

اصفهان پل جابر خ آل محمد شمالی بلوار ایمان کوچه بعداز خیابان  بهشت کوی شب بو  ساختمان نبش کوچه شب بو ۲ طبقه دوم زنگ سوم ۰۹۱۳۷۰۰۵۲۷۶ عمرانیساعت کاریه مزون هر روز صبح هااز ۱۱ تا ۱۴   وبعدازظهر ساعت ۱۷تا۲۱لطفا
 { گاهی تصور می‌کنم ما واقعا شخصیت‌های داستان یک نویسنده‌ی بی‌نهایت خلاق و کاربلدیم که این روز‌ها در اوج غم و انزوا و پریشانی‌اش قلم به دست گرفته و دارد کاملا بدیع و خلاقانه، برای مخاطبینش، هنرنمایی می‌کند.
بیا دلمان را به همین خوش کنیم که فیلم‌های ترسناک را به هرکس نمی‌سپارند، حتما بازیگرهای قابلی بوده‌ایم و حتما از پسش بر خواهیم آمد، حتما... }
- نرگس صرافیان طوفان 
همه  گیاهان دارویی فوق العاده اند و دارای خواص و اثرات بسیار، اما این فوق العاده بودن مشروط بدان است که بدانیم این گیاهان دارویی برای  چه کسانی در  چه وقتی و به  چه میزان باید مصرف شوند تا فوق العاده خوب باشند و الا اگر علم به این شروط نباشد همین گیاهان می توانند فوق العاده بد باشند!!
برای مثال با بیمارانی برخورد کرده ایم که شنیده یا خوانده اند که سیر دارای چه خواص فوق العاده ای است ول ذا شروع به خوردن آن نموده اند و پس از چندی با عوارض جانبی ن

زمانی که کتاب "هنوز آلیس" رو شروع نکرده بودم، فکر می کردم آلزایمر یعنی فراموشی... فراموشی خاطرات و آدم های اطرافت. بعد از خوندنش بود که فهمیدم علاوه بر اون فراموشی ساده، مغز خیلی از عملکردهای خودش رو هم به مرور فراموش می کنه! و متوجه شدم  آلزایمر فقط یک بیماری ساده نیست.
کتاب فوق العاده ایه اگه تا حالا نخوندینش حتما بخونید و ترجیحا با ترجمه حمید یزدان پناه نباشه! هنوز هم معتقدم بدترین ترجمه ای که تا به حال باهاش روبرو بودم ترجمه همین
این که هم دوست دارم برم و هم نرم خودش یه نوعی تناقشه .. از نوع ابر تناقض ! دکتر قد رو میگم 
میخوام برم ببینم چی میشه .. یا خاتمه میده به این همه فکرو خیال و میگه صفحه رشد فینیش ! یا میگه جاهست ! میدونم اگر نرم بعدا حتما حتما حتما حسرتشو میخورم ..
از طرفی رفتن و اینکارا دل خوش میخواد .. دل خوش .. که فعلا ندارم .. پول میخواد  .. و .. :(
امروز یه اینترن فوق العاده خوب داشتیم.مریض ها که می یومدن اورژانس، بستریشون نمی کردمثلا برای مریض قرص می نوشت می فرستاد برهکلا ۶ تا پذیرش داشتیمبه معنای واقعی مگس پروندیم.خلوت خلوتالبته این رو هم بگم که مریض هایی که می یومدن خیلی بدحال نبودن و از همه چی مهم تر و جالب تر اینکه امروز هیییییچ مریضی رو با آمبولانس نیاوردن.اگه با آمبولانس مریض بیارن حتما بستریش می کنن.
اولش گفتم این انتقام کم بود اما وقتی دیدم آمریکا همین حرفِ منو داره میزنه فهمیدم این موضع گیری از بیخ و بن اشتباست . و به قول دوستان عملیات وقتی به امضای فرمانده ی کل قوا رسیده حتما حتما حتما بهترین گزینه بوده .و البته انتقام نظامی پایان کار نیست . انتقام حقیقی خروج کامل نیرو های امریکایی از منطقه است ...
دریچه ای به مبحث بخش ششم در کتاب (ثروت شو)
۱) چگونه می توانیم باور کنیم که سالی خارق العاده در پیش داریم.
۲) راهکارهایی برای درآمد ماوراء طبیعه.
در این بخش در مورد باور داشتن به سالی خارق العاده صحبت می کنم .
من از شما می پرسم که شما زندگیتان را کجا بنا کرده اید؟ 
انتظار چه خبری را دارید ؟ به چه باور دارید؟
در مورد جواب این سوالات در کتابم به صورت راحت و آسان و کاربردی توضیج دادم  و راهکارهایی را ارائه کردم که بد نیست ، کتاب (ثروت شو) را بخوانید ت
به نظر شما ممکنه یک روزی با بیت کوین بتونیم از سوپر مارکت ها و دیجی کالا هم خرید کنیم؟
پیش بینی من اینه که حتما میشه. حتما! روند تکامل معاملات بشر رو که نگاه می کنیم اصلا این دوره از زمان واقعا یک تحول اساسی رو میطلبه. بدون هیچ سند و مدرک و هیچ بنیان علمی و صرفا بر اساس حسم پیش بینی می کنم که بین ده تا بیست سال سال آینده حتما این اتفاق بیفته. حتما آدما بتونن با موبایلهاشون تراکنش های مالی بیت کوینی روزمره انجام بدن و ترامپ و سربازان گمنامش هم دیگ
سلام و ارادت.به شخصه خیلی از این کتاب بهره بردم. بیان و افکار مرحوم آیت الله حائری شیرازی در این کتاب فوق العاده است.به همه معلم ها و مربیان توصیه میکنم حتما سری به این کتب بزنند. و مطمئن باشند که سراغ خوب کتابی تو حیطه ی تربیت نوجوان و جوان رفنه اند.کتاب را نشر معارف چاپ کرده.
خیلی نوجوان که بودم، ژیمناستیک‌کار بودم. آن‌روزها آرزو داشتم پاهایم 180 درجه باز شوند. شب‌ها درباره اش رویا می‌دیدم. روزها با فکرش زندگی می‌کردم و از مربی می‌خواستم به من تمرین اضافه بدهد. احساس می‌کردم بزرگترین کاری‌ست که می‌توانم بکنم تا من را به یک فرد خارق‌العاده تبدیل کند. خیلی تلاش کردم تا بالاخره اتفاق افتاد و در مسابقات مدرسه پاهایم 180 درجه باز شد و در اوج افتخار و شادی بودم.
پس از آن، بزرگتر که شدم، زندگی پیچیده‌تر و سخت‌تر شد
طرز درست کردن آب دوغ خیار
درست کردن آب دوغ خیار در فصل تابستان دارای بازار داغ تر از خود این گرما هم می باشد که افراد بخاطر ماهیت خنک و فوق العاده دلنشین آب دوغ خیار آن را در این فصل مصرف می نمایند که آب دوغ خیار علاوه بر این که احساس خنکی را در بدن زنده میکند با ترفند های خاص نیز میتواند بسیار خوشمزه تر شود.در کوک فود همراه ما باشید.

ادامه مطلب

فرزندتان سرفه می‌‌کند؟ سرفه های مکرر شبانه اش خواب تان را مختل می‌کند؟
 قبل از اینکه به جستجو در داروخانه بپردازید تا یک شربت ضد سرفه پیدا کنید، یک قاشق عسل را امتحان کنید. مطمئناً نتیجۀ آن فوری و معجزه آسا نیست، اما یک تحقیق علمی نشان داده است که عسل با خواص منحصر به فردش، جایگزین بسیار مناسبی برای شربت سرفه است.
ادامه مطلب
تکرر ادرار در ابتدا و انتها بارداری امری طبیعی است
برای مبتلا نشدن به عفونت زنانه
اگر ترشح روی لباس دیدید حتما لباس را تعویض کنید 
حتما از لباس زیر نخی استفاده بفرمایید 
تاخیر در رفتن به دسشویی و حبس ادرار خود باعث عفونت است 
زدودن موهای زائد توصیه میشود
قبل رابطه حتما زوجین حمام کنند 
چرا که عفونت یکی از زمینهای سقط جنین است
کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش نوشته ی کوین گسکل توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است. از آنجایی که کار تیمی برای موفقیت در بالاترین سطوح، بسیار مهم است. اعضای تیم نیاز به رهبری دارند که آن سوی افق ها را ببیند و ایده هایی داشته باشد که اثرات شگرف و فراگیری می گذارند. این که بتوان در اجرای این ایدها سهیم بود، بسیار هیجان انگیز است و این وقتی امکان پذیر است که رهبری خلاق در تمام رده ها در یک تیم به کار گرفته شود. کتاب تجارت خارق العاده با ر
در این مطلب به طرز تهیه ۶ نوع نان که هر کدام می‌تواند صبحانه‌ای خوشمزه و عصرانه‌ای انرژی بخش باشد می‌پردازیم.
نان دست پیچ
یک خمیرخوب باید سبک و پوک باشد و درعین حال بتواند وزن مواد احتمالی را که قرار است داخلش قرار گیرد تحمل کند. خمیر خوب باید صاف و یکدست بوده و حباب‌های بزرگ مربوط به هوا داخل آن نباشد، زیرا وجود حباب موقع پخت، نان را خراب می‌کند. پخت خمیر برای مدت طولانی، سبب تشکیل زنجیره‌های گلوتن می‌شود و محصول نهایی را سفت می‌کند.

اد
God, those frickin' butterflies in my stomach...
برام دعا کنید، خیلی استرس دارم.
هم فوق‌العاده امیدوارم و هم فوق‌العاده ناامید. و احتمالا لیاقتش رو ندارم و خیلیا هستن که خیلی بیشتر از من تلاش کردن و زحمت کشیدن، اما آرزو که بر جوانان عیب نیست، هست؟ 
حتما این متن رو که بازنشر مجموعه مطالبی از دکتر بهنام محمودزادگان در لینکدین ایشان هست رو بخونید: اینجا
اگر حوصله خوندن متن بالا رو نداشتید و خواستید آگاهی بزرگی رو از دست بدید (!) حتما و حتما کلیپ جان پرکینز نویسنده آمریکایی کتاب اعترافات یک مزدور اقتصادی رو ببینید: اینجا
بسم رب الرفیقامیرحسین خیلی سال پیش می گفت که هروقت میاد پیشتون، شما رو مادر صدا میکنه! یادمه چقدر اون موقع به این صمیمیت قبطه خوردم. خوش به حال امیرحسین. خوش به حال همه پسرهای شما...پ.نحتما اگر امشب بودی کلی خوشحال بودیم. حتما میلاد عمه جانمان بهانه ای میشد برای بیشتر دوست داشتنت. حتما..بگذریم.
خواهر عزیزتر از جان! فقط ای کاش بودی...
این فیلم ها رو میتونید خانوادگی ببینید؛ حتما یک بار هم که شده امتحان کنید
فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 1
انیمیشن فهرست مقدس(بهترینه پیشنهاد خودم اینه که حتما ببینید)
فیلم سینمایی تنگه ابوقریب
فیلم سینمایی بادیگارد
فیلم_انیمیشن مبارک(آخرش رو دوست نداشتم)
فیلم سینمایی پارادایس

شما هم پیشنهاد بدید فیلم هاتون رو ممنون میشم؛این لیست به روز میشه ان شاء الله
سلامیه سایت خوب میخوام معرفی کنم که خیلی عالیه سایت renderforestیا پردازش جنگل یه وبسایت فوق العاده عالی برای ساخت انیمیشن های تبلیغاتی هست این وبسایت چند کاربرد دیگه هم داره:میتونید باهاش لوگو بسازید
میتونید باهاش موکاپ بسازید
و همچنین میتونید یه وبسایت هم طراحی کنیدواقعا عالیه حتما یه بار امتحان کنیداین هم لینکش تقدیم به شما:Renderforest.com
وقتی می‌نویسید، مخصوصا با قلم، ناخودآگاه تمام توجه و حواس شما به موضوع مورد نظر است. کمتر کسی می تواند هنگام نوشتن به چیزی غیر از آنچه می نویسد فکر کند. بر همین اساس می توان کاغذ و قلم را ابزاری فوق العاده برای تمرکز حواس به حساب آورد. پیشنهاد می‌کنم امتحانش کنید، من که هرگاه می‌خواهم روی موضوعی متمرکز شوم، حتما قلم دست می‌گیرم. به هنگام اندیشیدن نباید قلم را فراموش کرد!
چانه اش می لرزید از بغض. کتف چپ و قفسه سینه اش تیر می کشید. سعی میکرد حرف بزند و بپرسد چرا؟ 
کسی جلوی چشم هایش گند زده بود به همه چیز. "تمام دنیایش" تمام دنیایش را نابود کرده بود. اعتماد را خورده بود و چیزهای بد قی کرده بود. شکسته بود و خرده شیشه ها را زیر فرش پنهان کرده بود. 
داشت فکر میکرد که اگر آتش میگرفت، حتما کمتر می سوخت. اگر توی صورتش تف میکردند، حتما کمتر تحقیر میشد. اگر آدم بدی می بود، حتما باز هم این حقش نبود.
چقدر باید دل بزرگ باشی که ببخش
معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده

معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده بر سیستم عروق و استخوانها:
به روایت طب سنتی و جمع اوری شده بواسطه سایت طب الشفا
جوانه گندمسبوس برنجسبوس جو دو سرسبوس گندمپودر سنجدپودر کنجد سبوس دارزنجبیلجینسینگوانیل
روزانه یک قاشق غ از این معجون در یک لیوان شیر ریخته و با یک ق عسل و یا معجون پنج شیره شیرین و میل شود .محلول شدن مواد در شیر نه تنها مانع یبوست میشود بلکه با تنظیم سیستم دفع مناسب موجب لاغری ن
بازی فوق العاده زیبا و واقعا خارق العاده ی LIMBO توسط استودیوی بازیسازی Playdead در گوگل پلی برای اندروید عرضه گردید تا موج عظیمی از کاربران دوستدار بازی های آرکید را مجذوب خودش گرداند داستان بازی لیمبو در رابطه با پسریست که به دنبال خواهر گم شده‌ ی ‌خود می باشد ...
ادامه مطلب
خیلی از افرادی که علاقه مند به سفرهای دسته جمعی و گروهی هستند از خدمات های رفاهی مانند اجاره ون استفاده میکنند.
حتما در شبکه های اجتماعی کسانی را دیده اید که دائما در حال سفر با ون های مسافرتی و یا ون های کمپری مثل ون فولکس واگن هستند.
بیستر ون های مسافرتی دارای امکانات فوق العاده راحت برای تمامی افراد خانواده میباشند.
در ادامه با ما همراه باشید تا مزیت های اجاره ون های مسافرتی را بیان کنیم.
ادامه مطلب
سلام عزیزان. خیلی خوش اومدین.
ان شاء الله کم کم ، تمام مطالب خداشناسی از کتاب فوق العاده ارزشمند دانشنامه قرآن و حدیث رو میزارم رو سایت.
تمام مطلب این وبلاگ ، نه یک واو کمتر و نه یک واو بیشتر ، از جلد 5 دانشنامه قرآن و حدیث هست.

مطالب رو به ترتیب طبقه بندی موضوعی بخونید.
طبقه بندی موضوعی پایین صفحه هست.
بر اساس شماره ، مطالب رو بخونید.
از اونجایی که من طرفدار هپی اندینگ های عادی هستم به خاطر نگرانیم رفتم سایت پروموویز که ببینم ته سریال تو فوق العاده ای چی‌میشه یه چیزایی نصفه نیمه دستگیرم شد !! کسی میدونه تهش چی میشه؟ پری ماهی مرکب چیکارس و آخر زوجا به هم میرسن؟ میشه اگه مسی دیده کامل بگه چی شد؟:( 
گیت و گیت هاب چی هستن ؟ دقیقا در این دوره هر دوی اینها رو یاد میگیرید و میفهمید که این دو ، چه معجزه عالی در دنیای برنامه نویسین. شاید خیلی از شماهای که الان دارید این متن رو میخونید ندونید که این دوتا ابزار چی ان و کارایشون چیه اما این ابزارها میتونن در توسعه  یک اپ فوق العاده مفید و کاربردی باشن . از نظر من کسی که با این دوتا ابزار آشنا نباشه اصلا اسمش رو هم نباید بزاره توسعه دهنده . اگر کنجکاو شدید که واقعا این ها چی هستن، حتما قسمت اول رو بب
ترس از ویروس کرونا 
با سلام خدمت همه بازدید کنندگان‌محترم یه موضوعی را میخام براتون امروز روشن کنم که امروز خیلی رواج گرفته در باره ی ویروس کورنا می باشد ، که امروزه خیلها ازش ترس هم دارند .
حتما این مقاله را بخوانید و به دوستانتون انتقال دهید و بگویید این ویروس خطرناک نیست به ادمه مطلب بروید .
ادامه مطلب
سالاد هلو با هلوی تازه، مرغ کبابی با طعم ریحان درست می‌شود و با سس مخصوصی که با سرکه بالزامیک و عسل درست شده، مزه‌ای فوق العاده می‌گیرد. لابلای این مواد اصلی برشهای خلالی پیاز و دانه‌های ذرت، زیبایی دو چندان به این سالاد می‌بخشند. این یک سالاد فوق العاده است که با همراهی پنیر کامل می‌شود.

ادامه مطلب
۱) وقتی خوابگاه بودم کلی غصه میخوردم الان خونه بودم فلان کتابو فلان مقاله رو میشینم با آرامش بدون جواب دادن به بقیه می خونم الان که اومدم خونه همش فکرم درگیره رفتن به دانشگاه و پایان نامه اس کلا از وقتی که پام به خوابگاه باز شده هیچوقت نتونستم اونجور که دوست دارم درس بخونم. 
۲) به توصیه ی دوستم سمیه یک کتاب جدید رو خوندم به اسم تحلیل رفتار متقابل کتاب فوق العاده خوبه اما در کنارش حتما باید از روانشناس هم کمک گرفت چون متن کتاب یه جاهایی خیلی تخ
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط کشور انجام می دهد. حمل بار از شهرک صنعتی شکوهیه به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...تخفیف فوق العاده حمل بار بازار لاله زار 
سلام 
داشتم رنکینگ بهترین بلاگ های blog.ir رو نگاه میکردم که تو وبلاگ tobe94.blog.ir یه متن فوق العاده زیبا رو خوندم !
من خودم وقتی این متن رو میخوندم همزمان داشتم آهنگ مورد علاقم رو هم گوش میدادم ، و انقدر تحت تاثیر قرار گرفتم اشکم در اومدم و همینطور کلی انرژی گرفتم .
این متن رو حتما با دقت بخونید و یا اگه دوست داشتید اون رو کپی کنید و هر وقت احساس کردید که اعتماد به نفستون پایین اومده یه نگاه روش بندازید !
خب بریم سراغ متن ...
ادامه مطلب
حتما دیده اید که با لایک پست های دیگران، آنها هم در جواب چند تا از پست های شما را لایک میکنند. فرض کنید شما روزانه 100 نفر لایک میکنید اگر حداقل نصف آنها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالور های شما میپیوندند.
سلام سلام.الوعده وفاااااا
من امروز برای ناهار اردور جگر و برای پیش غذا هم برانی خیار درست کرده بودم.
برانی خیار فووووووق العاده خوشمزه بود.طعم خامه‌ای و سبکی داشت و همه پسند کردن.
اردور جگر هم بد نبود اما باید تو دستورش یه سری تغییرات بدم!
خدا رو چه دیدی! شاید به روزی منم یه کتاب آشپزی مخصوص خودم نوشتم
بچه‌ها،لطفا اینستاگرام منو فالو کنین.(afra_midas)
حتما هم دایرکت بدین و بگین که از این بلاگ اومدین.براتون سورپرایز دارم
راستی،عکس غذاها و دسرهایی
شما در جیب‌تان یک استودیوی مجهز دارید!
تا کی می‌خواهید از وسیله‌ای به این ارزشمندی فقط برای وقت تلف کردن در رسانه‌های اجتماعی و تماشای فیلم‌هایی استفاده کنید که هیچ کمکی به پیشرفت شما نمی‌کند؟ حتما متوجه شدید منظورم از «وسیله ارزشمند» موبایلتان است.
اگر موبایل هوشمند دارید، تمام امکانات لازم برای شروع کسب درآمد مهیا است!
برای این کاری که می‌خواهم به شما پیشنهاد بدهم، نیازی به دفتر کار و تجهیزات گران ندارید. حتما می‌خواهید هرچه زودتر
مواد لازم :
آرد نخودچی ۲۰۰ گرم ( دو و نیم پیمانه ) 
روغن جامد ۱۰۰ گرم یا کره ۱۵۰ گرم  ( حتما” حتما” حتما” روغن جامد باشه و گرنه فرم نمی گیره – بعضی ها از روغن جامدها دومنظوره هستن و یه مقدارش حالت مایع داره . بهتره روغن جامدی که جامدتر هست رو انتخاب کنید  )
پودر قند ۱۰۰ گرم ( یک پیمانه سر خالی ) { یک پیمانه پودر قند = ۱۲۰ گرم  } 
هل آسیاب شده یک قاشق چایخوری ( می تونید هل رو حذف کنید )

ادامه مطلب
حکومت سازان کتابی سیاسی می باشد
که توســــط سرگئی نیلوس نگاشته شده
است.
موضوع فرعی کتاب پروتکل سران یهود است.
که داری 24 پروتکل می باشد.
لذا نویسنده ی کتاب حکومت و شیوه ی حکومت
را از منظر سران یهود تبیین می کند.
کتابی فوق العاده عمیق و ژرف می باشد
که شیوه ی حکومت غیر انسانی را ترویج می کند
و ارزش خواندن دارد برای شناختن بعضی مسائل
لذا توصیه موکد برای عزیزان گرامی دارم که این کتاب
را حتما تهیه نموده و مطالعه نمایند.
ادامه مطلب
این گوشی کپی شده از گوشیه هواهوی وای 9 s است من پیشنهاد میکنم این گوشی نخرید و بجاش گوشی y9s را خریداری کنید چون قیمت ها یکی است  این گوشی مانند انر9 است ومن پیشنهاد میکنم وای 9 s را خربداری کنید من خودم وای 9 s را داشم و هنوز دارم ابن  گوشی فوق العاده عالیست و دوربین جلو و عقب بسیار قویست و اندروید ان 9.1 است و امپر اون 4000 است عرضه اون 2019 بوده است و حافضه اون 128 است و فوق العاده است
سلام
من تا چند هفته نیستم
شایدم چند ماه ، نمی دونم چون امتحانای میان ترمم شروع شده و یکی دو هفته دیگشم امتحانای ترمم شروع میشه 0-0
ولی اگه هروقت اومدم حتما پست می ذاااارم ، شما هم نظر بذارید و من هم اگه بیام حتما حتما براتون نظر می ذارم درخواستی ها و پیشنهاداتون رو بگید تا اومدم بیان بلاگ بذارمشون ^-^ ( خیلی خوشحال می شم ^-^)
و وقتم هم خیلی کمه پس هر هفته یه دونه یا دو تا پست می ذارم و تو یه وب دیگه هم نویسنده هستم اصلا وقت ندارم
ممنون که همیشه همراهم
فیلم فوق‌العاده ال کامینو فیلم برکینگ بدEl Camino A Breaking Bad 2019
ژانر : اکشن , درام
بازیگران : Aaron Paul,Jesse Plemons,Krysten Ritter,Charles Baker,
کارگردان : Vince Gilligan
محصول: ایالات متحده آمریکا
تاریخ انتشار : 2019
⏰مدت زمان: 122 دقیقه
کیفیت WEB_DL 
ادامه مطلب
برای همه ی شما که در این فضا مینویسید و برای شما که هم رگ و ریشه اید:میخواهم بگویم چقدر خوشحال و خوشوقتم که شمارا میشناسم ،روزمرگی هایتان میخوانم و میتوانم چیزهای زیادی ازشما یادبگیرم 
شما به معمولی ترین شکل ممکن فوق العاده اید و به فوق العاده ترین شکل ممکن معمولی هستید شما خودتانید و بر خلاف خیلیها سعی نمیکنید یه کپی تهوع آور باشید 
دوستتان دارم و برایتان بهترین ها را میخواهم 
دوستدار شما : ستوده 
+شبیه پست خداحافظی به نظر میرسد؟ ولی قرار
دوستان عزیز سلامقبل از هر چیزی باید اعلام کنم که این برنامه ای که قصد معرفی کردنش رو دارم باگ هایی داره که ره صد ساله رو میتونید یک شبه برید پس حتما حتما بعد از ثبت نام در قسمت معرف آیدی بنده رو وارد کنید تا بعد از ثبت نام شما بنده تمام ترفندها و باگ های برنامه رو از طریق چت خود برنامه برای شما ارسال کنم و دلیل دومی که پیشنهاد میکنم ایدی بنده ی حقیر رو وارد کنید این هستش در این اپلیکیشن حتما حتما برای استخراج با سرعت و عملکرد بهتر زیر مجموعه یک
هرکدوم از انیمه هایی که در ادامه معرفی میشن ارزش یه پست جداگونه دارن ولی به دلیل محدودیت توی گذاشتن تصاویر و هم سبک بودنشون توی یه پست قرارشون دادم و همشون فوق العاده پیشنهاد میشن! البته برای دوستانی که جنبه ی بالایی دارن و توجه داشته باشید بیشتر پسرونه هستن!
من که عاشقشونم امیدوارم شمام خوشتون بیاد!

ادامه مطلب
شاید فکر کنید که خب، چه اهمیتی داره که اسم برند من چی باشه! ما یک مقاله ی جامع آماده کردیم که بهتون نشون بدیم، برخلاف تصور خیلی ها، برند سازی فوق العاده با اهمیته! بهتون توصیه میکنم برندسازی و راهکارهایی برای انتخاب نام مناسب برای برند و دامنه شما رو حتما مطالعه کنید. امکان جدیدی هم فراهم شده که به انتخاب نام برند متناسب با کار شما کمک میکنهبرندسازی

ماشین اصلاح کیمی Kemei KM-5017
کد محصول : Kemei KM-5017
خط زن صفرو یک ریش تراش فوق العاده سریع بسیار سبک و خوش دست
یک ماشین اصلاح مقرون به صرفه اما شگفت انگیز 
اصلاح جادویی و خارق العاده 
کیفیت باور نکردنی و بسیار خوش دست 
شانه های کامل
پرقدرت و شارژی وبرق مستقیم
امروز رو میشه جزو روزای خاطره ساز ثبت کرد 
شبش که فوق العاده و کلی بحث کردیم با بچه ها و ساهت حدودای ۳ بود که خوابیدیم و صبح راس ساعت ۵ بیدار بودیم و با چشای پف کرده و حال زار پا شدیم بریم کوه
هوا عالی و سوز بهمن صورتمونو کرخت کرده بود خوبیش این بود که اینقد کرخت شده بودیم که سنگینیه بار هامونو حس نمیکردیم 
حسابی خوش گذشت
و من خستگی ناپذیر وقتی از کوه برگشتم با تمام ذوقم میخواستم برم کلاس محتوا کلاسی که باز با یه گروه فوق العاده بود
این جلسه خیل
فکر می کنید چقدر زمان خالص در یک زندگی ۷۰ ساله داریم؟
فوق العاده کم، فقط ۱۰ درصد عمر، برابر با ۵/۵ سال!!!

حتما به فکر خواهید رفت و حتما افسوس خواهید خورد…توصیه می شود بخوانید و مجددا ساعت زندگی را تنظیم کنید…
    دکتر حبیب زاده تا حال محاسبه کرده اید چقدر زمان خالص در عمرتان دارید؟ برای شما حساب کرده ایم:
    در یک محاسبه بسیار ساده، اگر بنا باشد هر انسانی متوسط ۷۰ سال عمر کند (که ظاهرا در زمان ما این اندازه عمر، حداکثر مقدار است)، و روزانه:

(نوا 2 نزدیک مدار اتحاد) نسخه ی دوم بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار نوا در سبک بازی های اکشن و آرکید محصولی از کمپانی پرآوازه ی گیم لافت برای سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صحنه های خارق العاده تجربه ی بهترین و گرافیکی ترین بازی اول شخص جنگی را در اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی شما به ارمغان می آورد!
ادامه مطلب
بسم الله مهربون :)

مدتیه برای نماز مغرب و عشا میرم مسجد. آرامش فوق العاده ای بهم میده. پنج دیقه قبل اذان میرم و فورا بعد نماز هم برمیگردم. خب من چادری نیستم‌. گاهی میپوشم، خیلی کم البته! اما حجابم سعی میکنم همیشه کامل و قابل قبول باشه. مسجد هم که میرفتم بدون چادر میرفتم، فقط سجاده و چادر نمازم رو میبردم. 
چندتا خانم هستن که پای ثابت نماز جماعت هان که البته من اصلا دوسشون ندارم! روز های اول که میرفتم یه جوری نگاه میکردن که حدس میزدم به خاطر با ما

چشم های تو آبی نیستوگرنه حتمادر آنها غرق می شدمسیاه نیستوگرنه حتما درآنهابه خواب می رفتمسبز نیستوگرنه حتما در آنها گم می شدمامانه دوست دارم غرق شومنه به خواب برومنه گم شوممن دوست دارمهر صبحقله ای تازه از چشم هایت رافتح کنمو هر غروبجرعه ای از آنها بنوشمبانوی چشم قهوه ای من..!"محسن حسینخانی"

پ.ن:
‍ تصدقت بروماصلا حواست هست کهحواسم پرتقهوهچشمهایت شدهمدام باگوشواره هایفیروزه ات بازی می کنم تاغیرت شاعرانه امقلمبه شودنگذارم از حادثهبوسه قِ
دانلود آهنگ جدید مجتبی شاه علی به نام عشق فوق العاده
Текст песни Wonderful Love Mojtaba Shahali
تو همونی که دلم میخواد دنیامو باهاش نصف کنمТы тот, кто хочет разрезать мой мир пополам
یجوری نگام میکنی دلش میلرزه آدم Ты выглядишь как я дрожу
آره میگم که همه بدونن توی عشق فوق العادم

ادامه مطلب
خوش به حالش؛ حتما شب فراق دوست را ندیده است که می گوید «یلدا» درازترین شب سال است! آن که از رحیل یار به سوگ ننشسته باشد، «شام فراق» چه داند؟! حتما در حوالی کوچه ی تشویش در انتهای بن بست فراق، یک نیستان ناله از نایش نچکید و روبرویش راه دشوار تا محراب دوست را ندید که از بلندی یلدا حرف میزند.حتما در خلوت شب های سرد و‌ طولانی فراق، بی قرار، دیوان خوان قصیده و غزل های آرمیده در نگاه آخر دوست نبود؛ که حرف خزان و شب آخر طولانی اش را میزند! راستی ما حتی
“بورانی اسفناج” را به شکل های مختلفی تهیه می کنند ولی با سیر و گردو مزه فوق العاده ای دارد و بسیار مقوی می شود. به سرعت و تنها در 30 دقیقه تهیه می شود و به عنوان یک مکمل کم هزینه می توان از آن نام برد.مواد مورد نیاز برای بورانی اسفناج

* اسفناج : 1 کیلو
* گردوی خرد شده : 4 قاشق غذاخوری
* ماست : 500 گرم
* سیر تازه : 100 گرم 
* نمک و فلفل و زردچوبه : به مقدار کافی

ادامه مطلب
من کلا کار دستی رو خیلی دوست دارم.
و هر وقت هم جایی رفتم که هنرهای دستی کشورای مختلف رو میفروشن، اگه در وسع مالی من گنجدیه حتما خریداری کردمش.

یه بار رفته بودم St. Lawrence Market توی تورنتو،
و دیدم جاکلیدی ای که در افریقا ساخته شده میفروشن، با یه سری خرت و پرت دیگه،
خریدمشون :)
و الان دوستام و عشقم همه استفاده ش میکنن.
یا هر جا که میرم حتما سوغاتی میخرم.
:)
«من عاشق بویِ گازهای گل‌خانه‌ای‌ام.»  -سارا پیلین
من به این سیاست‌مدار حسودی‌ام می‌شود؛ می‌فهمم حتما یک مشکلی در این‌هایی که می‌بینم، یا شاید خودم، هست که نمی‌توانند از لذتِ قربانی بودن دست بکشند. خب تکلیفت را خوب مشخص کن. اگر روزی با این گازهای گل‌خانه‌ای به سرفه‌ افتادی، جار نزن که رد دستانی روی گلویت مانده‌، آه ببینید چقدر نفس کشیدن برایم مشکل است، برایم دل بسوزانید و نفس مصنوعی لطفا. و قطعا! من خودم را جزء انسان‌هایی نمی‌د
در حال حاضر گوگل اولین مرجع مراجعه کاربران جهان است! اگر به رفتار خود کمی دقت کنید، حتما این مطلب را تایید خواهید کرد. چرا که شما هم در تامین اکثر نیاز های خود روزانه بیشترین مراجعه را به گوگل دارید.

مراجعه 89% کاربران اینترنتی به گوگل برای رفع نیازهای خود ، یک فرصت فوق العاده طلایی را برای تمامی کسب و کارها فراهم کرده است. اگر شما برای کسب و کار خود یک وب سایت حرفه ای داشته باشید، به راحتی می توانید از این پتانسیل مشتریان بالقوه برای افزایش ف
مراجعه کنندگان عزیز در بعصی موضوعان مثل (آموزش برنامه نویسی c++‌) بخش ها از پایین به بالا هستد .
همینطور از شما می خواهم حتما نظر بدهید .   
و در بعضی قسمت ها به دلیل زیاد بودن مطالب شما در
پایین صفحه قسمت « مطالب قدیمی تر» را کلیک کنید تا مطالب اولیه به دست شما برسد .   
  با تشکر .
بازگشت هایی دراماتیک، یک فینال تمام انگلیسی، آژاکسی فوق العاده و برخی قهرمانان غیرمنتظره. تورنمنتی که در یادها می ماند.
فصل
گذشته لیگ قهرمانان همچون همیشه پر بود از لحظات تلخ و شیرین. پر بود از
گل ها، حسرت ها، خاطرات و دستاوردها. اما اتفاقات فوق العاده زیادی در فصل
گذشته رقم خورد که می تواند فصل 2018-2019 را ملقب به بهترین تورنمنت تاریخ
لیگ قهرمانان کند. اما چرا؟
ادامه مطلب
سایت فاست هاب فوق العاده انواع کوین ها 
در سایت  به عنوان نمونه می تونید از هر 2 دقیقه   3050 ساتوشی بدست بیاردید  و 1 ساعته به برداشت برسید و حالشو ببرید

این سایت تنها به سایت فاست هاپ پرداختی داره  اگه عضو نیستین عضو شوید و کیف پول فاست هاپ خودتون وارد سایت اصلی نمایید

ادامه مطلب
این چندوقته زیاد دارم از این پستای چرت و پرت میزارم اما باید بگم
من تاجایی که سعی کردم فیک هایی گذاشتم که توش اسم چنل حتما حتما حتما باشه
هیچ وقت به اسم خودم نزدم
تا جایی که تونستم از نویسنده تشکر کردم
حالا اگه فکر کردید دزدی کردم من شرمندم خاک زیر پاهاتونم
خرابتونم
اما دوستان خواهش میکنم شما که لطف میکنین بهم فیک پیشنهاد میدین از طرف اجازه بگیرین..
به مولا از خجالت اب میشم میرم تو زمین..
فدای تک تکتون بوراهه:")
من به دنیا که اومدم تا چند سال اول موهام طلایی بود، توی افتاب کاملا طلایی زیر لامپ مشکی
بعد شد قهوه ای
تا دوزاده سیزده موهام قهوه ای بود
بعد شد مشکی
الان عوض شده بچه ها خیلی محسوس شده قهوه ای
میگن علامت پیری زودرس هست
رنگ موها اول قهوه ای روشن میشه بعد میشه سفید!!!!
خدا رحم کنه!
دیروز رفتیم یه انیمیشین دیدیم
ugly dolls
فوق العاده بود!
درباره یه یه سری عروسکه که چون کامل و متقارن توی شرکت ساخته نشدن میندازنشون توی بخش آشغالی
و میخوان که برن عروسک بچه ه
هرکدوم از انیمه هایی که در ادامه معرفی میشن ارزش یه پست جداگونه دارن ولی به دلیل محدودیت توی گذاشتن تصاویر و هم سبک بودنشون توی یه پست قرارشون دادم و همشون فوق العاده پیشنهاد میشن! البته برای دوستانی که جنبه ی بالایی دارن و توجه داشته باشید بیشتر پسرونه هستن!

ادامه مطلب

ادامه مطلب
۱-حدود یک ماه پیش بود که دوستم یه پیام فرستاد واسم در مورد مدرسه ی تابستانی علوم کامپیوتر یا همون Csss خودمون! اولش هی بهونه کردم و نمیخواستم برم بعد گفتم شاید چیز جالبی باشه. به دو تا دوستم گفتم میام و شروع کردیم به حل کردن سوالایی که برای قبول شدن باید حل میکردیم. جوابا رو دادیمو قبول شدیم و سه روز رفتیم خانه ی ریاضیات و این شروع یه تجربه ی فوق العاده برای من بود. برگزار کننده های این دوره که توی اصفهان و تهران برگزار میشه، اکثرا مخ های دانشگاه
خلاصه روز بیست و چهارم وقتی تو مشتاق کمک به فردی دیگر باشی، قدرتی بی حد وحصر داری. اما وقتی این قدرت را توام با شکرگزاری هدایت کنی، در واقع صاحب عصایی خارق العاده میشوی که میتواند به مردمی که به آنها اهمیت میدهی کمک کند.حواست به هر جا معطوف باشد انرژی در همان جا جاری میشود و  دقیقا به همین دلیل بود که عیسی مسیح قبل از هر معجزه ای خدا را شکر میکرد. شکرگزاری نامرئی است اما وقتی نیروی انرژی واقعیت با انرژی خواسته ات جفت و جور شود، درست عین داشتن ع
رویا... کابوس... کابوس... رویاکاش چیزی این وسط تغییر میکرد
کاش هیچ وقت بیدار نمیشدم
وقتی هم که بیدار میشدم مرده بودم کامل
کاش از سکوتم میخواندی
چه حرف ها که سالها نهفته داشتم
و عاقبت خواهم مرد...
حتما دور از تو
حتما تنهای تنهای تنها
باور کن حرف مسخره ای نیست...
1. حتما از کلاس Labels استفاده بشه (برای اسامی دیتابیس، جدول و ستون ها و ...)

2. اگر بخواهیم سرچ کنیم مثلا کدوم کاربر اسم یا فامیلیش یه چیز خاصی هست میشه از Where توی دستور query استفاده کرد. (برای اطلاعات بیشتر به سایت اندروید مراجعه شود)

3. حتما حتما حتما برای دسترسی به دیتابیس توی هر اکتیویتی دیتابیس باید باز بشه. (چند ساعت سر همین رفتم سر کار!)

4. هر جا کارمون با Cursor تموم شد باید اونو close کنیم.

5. استفاده از سینگل تون هم روش خوبیه برای اینکه توی هر اکت
راهبند بازویی آگسا تولید داخل کشور با توجه به استاندارد های اروپایی و با قیمت فوق العاده تولید شده است.
سیستم این راهبند از نوع الکترومکانیکی میباشد، با موتور قدرتمند 200 وات که نسبت به راه بند های موجود در بازار فوق العاده قوی تر است.
سیستم این راه بند به صورت کامل همراه ریموت و پنل کنترل نگهبانی و قابلیت نصب نوار LED،فلاشر و چشمی ایمنی خطی را نیز دارا میباشد.
این سیستم قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد را نیز دارد.

جهت سفارش و یا کسب
این باغ ویلا متفاوت و فوق العاده لوکس در شهریار  بیشتر مناسب خریدارانی می باشد که قصد خرید باغ ویلا و سپس اجاره دادن آن به عنوان لوکیشن عکاسی و باغ آتلیه می باشد. در این باغ ویلا 2500 متری  مجموعاً حدود 300 متری ویلا لوکس در دو طرف باغ ساخته شده است. از ویژگی های خاص این ویلا می توان به روف گاردن آن  با چشم انداز فوق العاده که دارد اشاره کرد

ادامه مطلب
کورن داگ یه غذای خیلی خوشمزه و پرطرفدار آمریکایی و البته یه غذای ملله. پیشنهاد میکنم که این مطلب رو از دست ندین چون کورن داگ فوق العاده خوشمزه است و توش از سوسیس و پنیر استفاده میشه. حتی مورد داشتیم که برخی بعد از دیدن این مطلب دچار غش و ضعف شدن یا به حالت تشنج در اومدن! پس ادامه مطلب رو دنبال کنین تا طرزتهیه این فست فود فوق العاده رو یاد بگیرین.
ادامه مطلب
گربه چین چیلا

کسانی که طرفدار گربه پرشین هستن حتما عاشق گربه چین چیلا هم می‌شن. چین چیلا در واقع ترکیب نژادی گربه پرشین و یک نژاد دیگه است و هنوز هم خیلی‌ها چین چیلا رو یک نوع پرشین می‌دونن؛ اما از نظر اکثر کارشناسان چین چیلا یک نژاد جداگانه و متفاوته.با این حال این گربه زیبا از نظر ظاهری و همینطور خلق و خو شباهت‌های زیادی به پرشین داره، با این تفاوت که صورتش مثل پرشین فلت و تخت و جمع شده نیست. پس اگه گربه پرشین دوست دارین اما صورت فلت پرشی
۱۲ خاصیت فوق‌العاده‌ی عسل طبیعی
عسل طبیعی خاصیت آنتی بیوتیکی دارد و سرشار از مواد معدنی از قبیل کلسیم، سولفور، آهن، روی، پتاسیم و منیزیم و حاوی ویتامین‌های A، B1، B2، B3، B5و C می‌باشد. عسل یکی از بهترین مکمل‌های غذایی محسوب می‌شود که خواص دارویی زیادی دارد.ادامه مطلب ۱۲ خاصیت فوق‌العاده‌ی عسل طبیعی ادامه مطلب...
شرکت حافظان حریم سپاهان،عامل فروش و نصب و راه اندازی انواع راهبند اتوماتیک در کشور،سیستم های راهبند تولیدی و وارداتی خود را به صورت همکاری و با قیمت فوق العاده به همکاران این رسته به فروش می رساند،این سیستم ها با کیفیت فوق العاده و در انواع راهبند های الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک و در طول بازوهای 2 تا 8 متر بوده و دارای قابلیت تردد روزانه 100 بار و روزانه نامحدود می باشند.
مدیریت فروش : 09130520455
حکومت سازان کتابی سیاسی می باشد
که توســــط سرگئی نیلوس نگاشته شده
است.
موضوع فرعی کتاب پروتکل سران یهود است.
که داری 24 پروتکل می باشد.
لذا نویسنده ی کتاب حکومت و شیوه ی حکومت
را از منظر سران یهود تبیین می کند.
کتابی فوق العاده عمیق و ژرف می باشد
که شیوه ی حکومت غیر انسانی را ترویج می کند
و ارزش خواندن دارد برای شناختن بعضی مسائل
لذا توصیه موکد برای عزیزان گرامی دارم که این کتاب
را حتما تهیه نموده و مطالعه نمایند.
ادامه مطلب
نظر سنجی
همکاران عزیز لطفا حتما زمانی قرار دهید جهت شرکت در "نظر سنجی کتب جدیدالتالیف".
نظر خود را مثبت و منفی، در مورد تک تک کتب،بیان نمایید. 
نظر همکاران بزرگوار هر چه باشد، راهگشا و باعث تعالی رشته حسابداری خواهد بود. 
فرصت کم است.لطفا حتما وارد سامانه شده و در مورد کتب اظهار نظر نمایید. فقط تا ۲۸ اسفند نظرسنجی تمدید شده است. 
پاینده باشید
نخود یکی از پرخاصیت ترین حبوبات می باشد که در طب سنتی به مصرف آن تاکید شده است. آب نخود بهترین ماده غذایی در فصول سرد سال می باشد زیرا نخود طبع گرمی دارد.برای درمان نازایی مصرف روزانه آب نخود همراه عسل بسیار توصیه شده است.همچنین آب نخود ملین است و از یبوست جلوگیری می کند.همچنین تحقیقات نشان می دهد آب نخود موجب رفع عفونت ریه و کاهش تورم لثه ها می شود.در این مطلب در نیک صالحی به خواص آب نخود پرداخته ایم.

ادامه مطلب
همه ی ما می دونیم بی برنامگی عامل اصلی خیلی از شکست های ماست حتماً این جمله رو شنیدید که میگن "" اگه شما هدفی نداشته باشید ، بخشی از هدف فرد دیگر هستید"" پس شروع کنید مشخص کنید چی می خواهید و به کجا می خواهید برسید باور شما آینده ی شما رو شکل خواهد داد به شرط آنکه فراموشش نکنید.
به شخصه از وقتی که تمام کارها و برنامه های خودم رو می نویسم احساس بهتر و نظم فوق العاده ای نسبت به زندگی دارم .
به شما سایت To do list  رو پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید 
این س
باربری تهران
باربری تهران که سالهای سال است با نام تجاری نتسان در زمینه خدمات حمل بار درون شهری و بین شهری در شهر تهران فعالیت می کند مفتخر است که ارزانترین خدمات حمل بار را برای انتقال بار از تهران به قائن ارائه دهد. ارزانی خدمات ما ضمن حفظ کیفیت می باشد.
تخفیفات فوق العاده باربری قائن تهران
حتما با خودتون فکر میکنید که صفحه اول گوگل جای ده تا سایت بیشتر نیست و من نمیتونم صفحه اول باشم چه برسه به گزینه محال یعنی گزینه اول گوگل!!!
باید بگم که سخت در اشتباهید... گوگل یک سیستم فوق العاده عادل و هوشمنده! شما میتونید با تلاش خودتون در سخت ترین کلمه های کلیدی هم صفحه اول باشید!
برای این کار فقط باید خلاقیت و پشتکار داشته باشید... مهم نیست که رقیب هاتون کی هستند و چقدر سابقه دارند البته نا گفته نمونه که گوگل حدود 20 درصد سئو رو به سابقه اختصاص
محصول مدرن /محصول با تکنولوژی روز دنیا/محصول ساخته شده با بکارگیری با کیفیت ترین مواد اولیه و قطعات/ کالا فوق العاده کاربردی/کالا فوق مدرن/کالا پرقدرت و با دوام /محصول کم مصرف/محصول با کیفیت باطراحی فوق العاده حرفه ای/محصول باتکنولوژی روز دنیا/محصول با ماندگاری و دوام بسیار طولانی/محصول شگفت انگیز/محصولی برای پیشرفت در زندگی/محصول پرطرفدار/محصول پیشرفته و کاربردی/
جزوه فوق العاده هوش مصنوعی موسسه پارسه
فرمت : pdf
تعداد صفحات : 90
بهترین منبع درس هوش مصنوعی هم برای کنکور و هم برای آزمون های استخدامی
منبع اصلی سوالات سازمان سنجش
پوشش 100% مطالب کنکور دولتی
پوشش 100% مطالب آزمون های استخدامی
با یک بار خوندن درصد هر درس را بین 60 تا 100 بزنید
فوق العاده عالی و فوق العاده خلاصه یعنی خط به خط جزوه نکات کنکوریه
به نظر من اگه میخوای واسه ارشد یه دانشگاه دولتی خوب قبول بشی فقط و فقط جزوه های پارسه رو بخون هم خیلی خلاصه هس
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که از بین محصولات آرسی فقط به ماشین کنترلی علاقه دارید، بهترین گزینه رادیو کنترل آنها در صفحه پیش روی شماست. رادیو کنترل فوتابا ۳PRKA با سیستم رادیو 2.4GHz FHSS یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به ماشین کنترلی است. طراحی فیزیکی و عملکرد فوق العاده این رادیو کنترل به گونه‌ای است که امکان کنترل ماشین‌های RC را برای رانندگان بسیار ساده و جذاب می‌سازد. در واقع می‌توان گفت این رادیو کنترل دارای ویژگی‌های بسیار فوق العاد
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که از بین محصولات آرسی فقط به ماشین کنترلی علاقه دارید، بهترین گزینه رادیو کنترل آنها در صفحه پیش روی شماست. رادیو کنترل فوتابا ۳PRKA با سیستم رادیو 2.4GHz FHSS یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به ماشین کنترلی است. طراحی فیزیکی و عملکرد فوق العاده این رادیو کنترل به گونه‌ای است که امکان کنترل ماشین‌های RC را برای رانندگان بسیار ساده و جذاب می‌سازد. در واقع می‌توان گفت این رادیو کنترل دارای ویژگی‌های بسیار فوق العاد
کشمش پلو با مرغ یکی از غذاهای ساده و بسیار خوشمزه ایرانی است که شاید تفاوت اصلی آن را با زرشک پلو با مرغ در مرغ غذا و استفاده از کشمش به جای زرشک بدانیم. مرغ کشمش پلو با مرغ حتما باید ران مرغ باشد تا طعم غذا فوق العاده لذیذ شود. البته کشمش پلو با مرغ هم به صورت ران مرغ درسته دورچین برنج و هم به صورت مرغ ریش ریش شده تهیه می شود اما مدل ریش ریش شده ی مرغ برای شام های خانوادگی خوشمزه تر است و می توانید مواد را مانند لوبیا پلو و … لابه لای برنج بریزید.
پیراشکی پیتزایی
پیراشکی پیتزایی که با روغن سالم تهیه شده باشد و عطر و بوی آن کاملا فضا را پر کند، یکی از رویاهای همه بچه ها خصوصا در هوای خنک و سرد است. این دستور را حتما 
امتحان کنید چون نتیجه اش فوق العاده عالی است.
پیراشکی پیتزایی
زمان آماده سازی : 15 دقیقه به اضافه 1 ساعت استراحت خمیر و 20 دقیقه پر کردن پیراشکی ها
زمان پخت : 30 دقیقه
مناسب برای : 8 نفر

ادامه مطلب
آهنگ امیر تتلو درواقع
دانلود آهنگ زیبا و فوق العاده ♪ درواقع ♪ با صدای ♪ امیر تتلو ♪ از رسانه ♥ گیتار موزیک ♥ همراه با پخش آنلاین و متن ترانه.
بزودی… دمو قرار داده شد

متن آهنگ امیر تتلو درواقع
به محض انتشار قرار خواهد گرفت
منبع: guiatrmusics.com
امروز سومین جلسه استخر‌ رو رفتم. توی این چند سالی که مرتب میرم، شنا برام چیزی بیشتر از یه فعالیت و تحرک شده، یه تفریح فوق العاده است. توی شنا کردن ذهنم کاملا آزاده و فقط متمرکزم روی حرکات، همین که از روزمرگی جدام میکنه، یه دنیا ارزش داره.
معمولا آخر سانس، میرم قسمت کم عمق و روی آب دراز میکشم، بدون حرکت، چشمام میبندم و فقط گوش میدم‌. اگر استخر خلوت باشه صدایی که شنیده میشه مثل هوهوی باد توی بیابونه، اون قسمت یکم خنک تره و تن آدم مور مور میشه،
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدکاندوم غیر لاتکس SKYN Elite ، 10 تعدادفوق العاده نازک و فوق العاده نرم برای راحتی مناسب. کاندوم های تجاری SKYN در برابر بارداری محافظت می کنند و در صورت استفاده صحیح ، به کاهش خطر انتقال عفونت HIV (AIDS) و بسیاری از عفونت های مقاربتی دیگر کم
ادویه‌جات بهترین افزودنی مجاز برای طعم‌دهی و رنگ و بوی زیبای غذاها هستند. بهترین نوع ادویه برای آشپزی ادویه‌جات ارگانیک و طبیعی هستند، چرا که طعم‌دهنده‌های طبیعی علاوه بر تاثیر بر عطر و طعم غذا، آثار بی‌نظیری در بهبود بیماری‌هایی همچون دیابت و فشار خون دارند.
یکی از محبوب‌ترین ادویه‌ها در دنیای آشپزی زعفران است. بهترین زعفران دنیا در مزارع ایران و توسط کشاورزان ایرانی کشت می‌شود.
زعفران علاوه بر عطر و رنگ فوق‌العاده خواص دارویی و

شهید مطهری هجده سال از من بزرگ تر بود، یعنی یک نسل از من مسن تر بود، با این همه، با هم دوستیِ فوق العاده داشتیم. ایشان همواره می کوشید از جایگاه اجتماعی من حمات کند و در سخنرانی ها و مجالسِ خود از من یاد می کرد.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی)، صفحه 59
هیچی قشنگ تر از این نیست که تکلیفت معلوم باشه یا آره یا نه هست یا زندگی یا مرگ هست و جز بودن یا نبودن هیچ حالتی نیست. اینکه بین این دوتا باشی و ندونی کدوم مالِ توئه جز زجرآور ترین اتفاقات دنیاست، حتی اگر "نه" مال تو بشه خیلی بهتر از بلاتکلیفی و ندونسته.
انگاری گرد غم رو شهر پاشیدن، رو شهر که چه عرض کنم رو کلِ جهان. حتما تو اینکار خدا هم حکمتی هست، حتما هست. مثل همون دیشب که سرشو انداخت پایین و لبخند زد و گفت درست میشه صبر داشته باش.
بهت ایمان آوردم
اگر از کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام هستید برنامه No Crop for Instagram حتما برای شما جالب خواهد بود! حتما میدانید که در اینستاگرام هنگامی که میخواهید تصاویرتان را با دوستان به اشتراک بگذارید باید بخشی از عکس را بریده و همان بخش برش خورده را قرار دهید .
ادامه مطلب
حسین فوق العاده شخصیت فعالی داشت، با اینکه مهندس‌عمران بود و امکانات زیادی برای اشتغال در جاهای دیگر داشت اما برای اینکه به استخدام سپاه در بیاید نذر کرد و بعد از عضویتش در سپاه هم، فوق العاده موثر بود و به سرعت درجات بالاتر را طی کرد. پادگان ها و استحکامات مرزی زیادی در نقاط مختلف کشور در گمنامی ساخت، از سیستان و بلوچستان گرفته تا کردستان و خوزستاناما با اینکه همه جا فعال بود و نقشی محوری در محل کارش داشت، برای رفتن به سوریه خیلی تلاش می کر
بعد از پست خانم ابارشی که تاکید ویژه ای به خاطره نویسی داره هر شب سعی می کنم بیام این جا و از اتفاقات خوب روزهام بگم ولی بعضی روزها از زیر کار در میرم موکول می کنم به بعدا
به قول یه دوست این بعدا های من هیچ وقت نمیان
این چند روز یه عالمه فیلم خوب دیدم.
از فیلم هایی که امسال اسکار گرفته بودند تا بعضی فیلم های دیگه
١- کتاب سبز green book- در مورد تبعیض نژادی - زندگی یه پیانیست سیاه پوست- دیالوگ های فوق العاده ای داره
٢- مدرسه شبانه night school- بیشتر شبیه تبلی
فیلمی بود بسی جذاب و جالب. 
داستان دختر فقیریه که خیلی باهوشه و بورسیه می‌گیره و وارد یه مدرسه به اصطلاح غیرانتفاعی می‌شه، پر از بچه‌های پولدار لوس و خنگ. و چی کار می‌کنه؟ در ازای رسوندن تقلب سر جلسه امتحان ازشون پولای هنگفت می‌گیره.
روشایی که برای تقلب ابداع و استفاده می‌کنن فوق‌العاده هوشمندانه و جذابن.
فکر می‌کنم اولین فیلم تایلندی‌ای بود که می‌دیدم، مگر اینکه تو تلویزیون چیزی دیده باشم و یادم رفته باشه. 
جالبی‌ش اینه که شما تا او
سلام دوستان عزیز 
کانون نشر علم رازا فایل بسیار مناسبی جهت موفقیت در کنکور ۹۸ آماده کرده است که شامل شبیه سازی کنکوره که کاملا معتبره .
جهت دریافت این فایل فوق العاده در زیر همین پیام مشخصات خود را برای ما بفرستید.
موکدا تاکید می شود فایل مذکور فوق العاده است و در هیچ منبع دیگری یافت نمی شود.
آیدی تلگرام : 
@razacreator
PUBG Mobile – پابجی موبایل نام بازی جذاب، خارق العاده و شگفت انگیز در سبک بازی های اکشن و بقا از استودیوی بازی سازی Tencent Games می باشد که برای اندروید و ios منتشر شده است. این بازی در کامپیوتر های خانگی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و میلیون ها بار دانلود شده است. در این بازی زیبا و اعتیادآور 100 بازیکن در یک نقشه 8 در 8 کیلومتر قرار میگیرند و این میان کسی برنده است که بتواند زنده بماند. بازی شامل طراحی فوق العاده، صداگذاری مهیج و گیم پلی اعتیاداوری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها